Apie Mis karūną, dailias kūno linijas ir aksominės odos priežiūrą

Gabrielė MartirosianaitėApie Mis karūną, dailias kūno linijas ir aksominės odos priežiūrą, kalbamės su „Mis Lietuva“ ir garsiu modeliu Gabriele Martirosianaite.

-Ar lengva nešioti Mis Lietuvos titulą?

Jis nėra sunkus, bet verčiantis pasitempti, apgalvoti savo žingsnius ir žodžius. Dažnai išgirstu klausimą, ar pasikeičiau, kai buvau išrinkta gražiausia Lietuvos mergina prieš penkerius metus, ar ėmiau labiau rūpintis savo išvaizda ir grožiu... Tiesa ta, kad kiekviena moteris turi rūpintis savimi, nepriklausomai nuo jokių titulų ar pareigybių. Kadangi man buvo svarbu, kaip atrodau ir iki konkurso, tad natūralu, kad po jo niekas iš esmės nepasikeitė.

-Kaip puoselėji savo kūno odą?

Savo kūno odos priežiūrai renkuosi natūralius aliejus. Šiltuoju metų periodu naudoju kokosų, migdolų, erškėtrožių, o šaltuoju – argano aliejų. Siūlyčiau visoms moterims išmesti ypatingai ilgo galiojimo kūno kremus ar pienelius. Rinkitės tokius produktus savo kūno ir veido priežiūrai, kurie yra natūralūs ar bent kuo natūralesni!

-Kaip rūpiniesi kūno linijomis?

Stengiuosi maitintis sveiku ir subalansuotu maistu, taip pat gerti daug vandens. Kūno linijas tobulinu užsiimdama tailando boksu. Išgirstu replikų, kad bepigu man kalbėti apie dailias kūno linijas, kai liekna esu iš prigimties, bet aš nesutinku su teiginiu, kad turėdamas gerus genus gali nesukti galvos dėl svorio ir kūno linijų. Manau, kad kiekvienai be išimties moteriai, kuri nori turėti gražias ir stangrias kūno linijas, reikia ne tik sveikai maitintis, naudoti natūralias kūno priežiūros priemones, bet ir ne vieną prakaito lašą išlieti sporto salėje. Aš esu išbandžiusi įvairios fizinės veiklos: kalanetiką, bėgimą, o šiuo metu negaliu gyventi be tailando bokso treniruočių.

-Šiuo metu esi vienas populiariausių Lietuvoje modelių - kuo ypatingas šis darbas?

Kaip ir kiekvienas darbas jis turi savus pliusus ir minusus. Išskirčiau galimybę keliauti, susipažinti su įvairiomis šalimis, jų kultūromis. Tai praplėčia žmogaus akiratį! Taip pat šis darbas ugdo atsakomybės ir savarankiškumo jausmus. Modelio darbas reikalauja gero fizinio pasiruošimo, mat tenka dalyvauti keliolika valandų trunkančiose fotosesijose. Nelengva užduotis yra susitaikyti su tuo, kad esi lyg plastikinis modelis stovintis vitrinose, nes esi aprengiama ir išdažoma taip, kaip nori užsakovai. Modelis savo žodžio neturi. Vis dėl to šiame darbe įžvelgiu daugiau pliusų nei minusų.

-Kokius reikalavimus keli kūno kosmetikai?

Didžiausius reikalavimus keliu jos sudėčiai, renkuosi kuo natūralesnę kūno kosmetiką. Ypač svarbu atkreipti dėmesį į galiojimo laiką! Taip pat nemėgstu intensyvaus kvapo kosmetikos, tad jei yra galimybė renkuosi priemones be kvapiklių.

-Ką manai apie pačios išbandytus DSM juodųjų ikrų linijos produktus: kūno jogurtą su makadamija bei vitaminų kapsulėmis ir šerbetinį kūno šveitiklį su orchidėjomis?

Šios priemonės mane labai sužavėjo, ne tik dėl savo malonaus kvapo, bet ir dėl nuostabaus poveikio mano odai. Šveitiklis puikiai nušveičia ir atnaujina odą, o jogurtas yra itin lengvos konsistencijos, tad greitai įsigeria ir oda tampa švelni lyg kūdikio. Esu itin patenkinta šiais produktais