Menu
Your Cart

Hy Loren „Dream Hair Smoother Hair“ – plaukus glotninantis purškiklis 100ml

Hy Loren  „Dream Hair Smoother Hair“ – plaukus glotninantis purškiklis 100ml
2-3 dienos
Hy Loren „Dream Hair Smoother Hair“ – plaukus glotninantis purškiklis 100ml
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Atsargos: 2-3 dienos
  • Modelis: MP840
  • Tūris: 200ml
  • Kilmės šalis: Izraelis

„Dream Hair Smoother Hair“ – plaukus glotninantis purškiklis

Oho, koks pokytis! Bendrovėje „Mon Platin“ tikime, kad mažiau yra daugiau, todėl sukūrėme „Dream Hair“ – lengvą ir gaivų purškiklį su hialurono rūgštimi, padedantį ilgiau išsaugoti plaukus tiesius, išraiškingus ir blizgius. Pagal precizišką formulę sukurtas purškiklis optimaliai padengia plauką per visą ilgį plonu, nematomu sluoksniu, ir jis dėl karščio (džiovinant plaukus) išlieka keletą dienų, taigi plaukai tampa glotnūs, tolygūs ir blizgūs.Ispėjimas: priemonę naudokite tik pagal paskirtį ir laikydamiesi pateiktų instrukcijų. Nenurykite. Saugokite, kad nepatektų į akis, o jei kartai patektų, kruopščiai plaukite jas vandeniu. Saugokite nuo vaikų. Netinka kūdikiams. Nenaudokite priemonės, jei esate alergiški sudedamosioms dalims. Priemonė skirta naudoti tik išoriškai.


Naujojimas:i šplovę plaukus, gerai juos nusausinkite rankšluosčiu ir užpurkškite priemonės. Įmasažuokite priemonę į kiekvieną plaukų sruogą ir įsitinkite, kad padengėte visus plaukus. Galiausiai išdžiovinkite plaukus džiovintuvu ir juos suformuokite.


Ingredientai : vanduo, dipropilenglikolis, ketvirtinė amonio druska-18, polietilenglikolio tridecil eteris-3, polietilenglikolio tridecil eteris-9, polisilikonas-29, kvapai, fenoksietanolis, DMDM hidantoinas, chlorfenezinas, linalolis, didecildimetilamonio chloridas, limonenas, kaprililglikolis, kumarinas, hidrolizuota hialurono rūgštis, natrio hialuronatas, pieno rūgštis.Geriausia naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.

Atidarius sunaudoti per 6 mėn.

Gamintojas: A.Meshi Cosmetic Industries Ltd

Kilmės šalis: Izraelis

Atstovas Lietuvoje: UAB PLATINEX, Fabijoniškių g. 5C-1022, Vilnius, www.monplatin.lt

Atsakingas asmuo EU: COSMETRADE, S.L., Avda Sudafrica, 110, 11408 Jerez de la Frontera, Spain.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Plaukai
Plaukų tipasSausiems ir pažeistiems