TV laidų vedėja Eglė Skrolytė išbandė DSM šampūną ir kondicionierių su Juodaisiais ikrais

TV laidų vedėja Eglė Skrolytė išbandė juodųjų ikrų šampūnąKas yra graži moteris? Kiekviena atsakysime skirtingai, bet ar nors viena iš mūsų paneigtų – kad plaukai yra galingas moters grožio ginklas...Nedūsaukime dėl kitų grožio, o veikime taip, kad būtent mūsų plaukai būtų verti dūsavimo. Ir sužinokime, kaip savo plaukais rūpinasi graži ir garsi moteris – TV laidų vedėja, 2-jų vaikų mama Eglė Skrolytė.
 
 
Mažiau feno ir žnyplių!
 
Saikas ir natūralumas! Toks galėtų būti mano plaukų puoselėjimo šūkis. Kuo mažiau feno, žnyplių ir kitų plaukų formavimo prietaisų. Kasryt tiesiog išsiplaunu galvą, leidžiu jiems natūraliai išdžiūti ir einu, man patinka vis dar madingas “out of bed” įspūdis, kai plaukai atrodo kuo natūraliau, o ne lyg valandų valandas sėdėjau kirpėjo kėdėje. Nesiskundžiu savo plaukais, jų gera genetika, bet labai svarbu nesugadinti ir to, ką tau perdavė tėvai.
 
 
Bus sveikata, bus ir grožis
 
Man svarbi ne dekoratyvioji, o priežiūros kosmetika – tiek odai, tiek plaukams. Rūpintis savo odos ir plaukų būkle bei sveikata yra ir labai patogu ir net taupu – tiek laiko, teik pinigų atžvilgiu. Jei plaukai sveiki, jie automatiškai puoš jų savininkę, be papildomų sukimų, tempimų, lyginimų, purškimų, tepimų. O tai juk taip aktualu skubančiai moteriai. Aš visą gyvenimą nešioju ilgus plaukus, nors kitoms moterims atrodo, kad ilgi plaukai kelia daug rūpesčių – man atvirkščiai – išsiploviau, išdžiuvo, susisukau kuodą ir lekiu į darbus. Man užtenka turėti gerą šampūną ir kondicionierių.
 
Nepasitikiu pigiais šampūnais
 
Skeptiškai žiūriu į masinio naudojimo šampūnus ir kitas plaukų priemones. Negali būti geras šampūnas vos už keletą litų... Kosmetiką renkuosi tik pagal rekomendacijas, nes pati labai tingiu skaityti etiketes, tuomet išbandau pati ir tik paskiausiai nusprendžiu, ar šios priemonės tikrai man tinka ir patinka. 
 
 
 
 
 
DSM šampūnas su ikrais - mano plaukai jį įsimylėjo
 
Esu išranki kosmetikai, ypač, kas susiję su plaukų priežiūra, bet pabandžius šampūną sausiems plaukams su juodaisiais ikrais, pačiai buvo ir keista, ir labai malonu, kad jau po pirmo plovimo plaukai šį šampūną tiesiog “įsimylėjo”... Tokie minkšti, nesiveliantys, žvilgantys, na tikrai lyg šilkiniai pasidarė. Kondicionierius dar sustiprino šį efektą. Šie du prabangūs juodi buteliukai jau įsitvirtino ant mano vonios lentynėlės.
 
 
 
Foto Laura Dubickiene
Sukūrė: Kas gražesnio?