Menu
Your Cart

Apie Mon Platin

 

                                                
 

Mon Platin išmanioji kosmetika iš Izraelio - ištisa sveikatinimosi jūra Jūsų veido ir kūno odai bei plaukams. Kosmetikos produktų sudėtyje yra unikalūs 26 mineralai ir purvas, kurie randami tik Negyvojoje Jūroje.

Mon Platin misija - rūpestingai pernešti 26 gamtinius mineralus į DSM kosmetiką, papildant sudėtį kitais būtinais komponentais (vitaminais ir eteriniais aliejais), nepažeidžiant trapaus gamtos balanso ir sustiprinant magišką Mon Platin preparatų poveikį Jūsų odai ir plaukams.

Mon Platin kosmetikos gamintojas -  įmonė A.Meshi ltd įkurta Izraelyje 1993 metais. Ji yra Izraelio kosmetikos produktų gamintoja ir platintoja profesionaliam ir vietiniam naudojimui. Kompanijos produktus galima rasti Izraelyje ir dar 53 pasaulio šalyse.Mon Platin gamintojo gaminių portfelyje yra  400 rūšių skirtingų produktų 53 pasaulio šalims ir visi šie produktai žinomi kaip aukščiausios kokybės. 

Visi Mon Platin odos ir plaukų priežiūros produktai sukurti specializuotose labaratorijose, kurių tikslas išsiaiškinti naturalius augalų, Negyvosios Jūros mineralų, purvo ir kitų natūralių komponentų derinius, kurie efektyviausiai veikia mūsų kūną (sinergija). Mon Platin Izraelio kosmetikos produktų pakuotės pažymėtos specialiu ženklu, atspindinčiu kompanijos tvirtą poziciją prieš kosmetikos bandymus su gyvūnais.

Pristatomos  keturios Mon Platin kosmetikos linijos:

·      Mon Platin Dead Sea Minerals (Baltoji linija)

Mon Platin Dead Sea Minerals linijos produktų sudėtyje yra purvas ir 26 mineralai, kurie randami tik Negyvojoje Jūroje, derinys. Šie mineralai yra žinomi kaip mineralai gebantys minkštinti, maitinti odą, stimuliuoti mikrocirkuliaciją, palengvinti artrito požymius, medžiagų apykaitos sutrikimus ir kt.

Į DSM kolekciją įeina 100 unikalių ekstraktų, naturalių aliejų ir vitaminų, kurie sąveikaujant su kitais išskirtiniais komponentais, sukuria išskirtinės kokybės produktus, atitinkančius griežčiausius pasaulinius standartus.

·      Mon Platin Black Caviar collection (Premium linija).

Juodųjų Ikrų linija šalia unikalių Negyvosios Jūros mineralų, įvairių augalų aliejų taip pat prisotinta išskirtiniu komponentu juodaisiais ikrais, kurie suteikia produktams ypatingos prabangos ir išskirtinumo. Juodieji  ikrai unikalūs tuom, jog tai tarsi vitaminų (A, D, E, F), mineralų (natrio, magnio, kalio, fosforo, kalcio, geležies) bei amino rūgščių sandėlis. Ikrų ekstraktas - aktyvuoja kolageno ir elastino gamybą, gerina ląstelių mitybą, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo bei gerina epidermio mikro-reljefą.

·      Mon Platin Professional (Profesionali linija plaukų priežiūrai)

Plaukų priežiūros linija  profesionaliam naudojimui. Priemonių sudėtyje yra unikalūs  juodųjų ikrų ekstraktai, įvairios augalų esencijos ir šilko proteinai. Linija skirta grožio salonams.

-      Mon Platin Gold (Premium linija veido odos priežiūrai)

Mon Platin Gold linija - puikus prabangos ir naujausių technologijų grožio srityje derinys skirtas veido odos priežiūrai. Auksinio komplekso (MP auksas 2035) sudėtyje yra 24 karatų aukso dulkių, aukso kapsulių, hialurono rūgšties, perlų miltelių, bolivinių balandų ir granatų ekstraktų. 

Mon Platin Išmaniosios Izraelio kosmetikos produktai iš Negyvosios Jūros mineralų ir Juodųjų ikrų linijos skirti visiems ir kiekvienam:

·   produktai įvairiems odos tipams;

·   priemonės plaukų priežiūrai;

·   kūno odos produktai;

·   anti – aging (prieš raukšles) produktai;

·   dantų higienos produktai;

·   produktai odai, pažeistai žvynelinės;

·   nuo saulės apsaugantys produktai;

·   produktai kūdikiams;

·   kosmetikos priemonės vyrams

Mon Platin Professional (profesionali linija plaukų priežiūrai) ir Mon Platin Auksinės linijos (profesionali linija veido odos priežiūrai) produktai skirti grožio srities profesionalams

Mon Platin kosmetikoje gausu Negyvosios Jūros mineralų ir ji yra draugiška gamtai - visa tai patvirtina sertifikatai išduoti Izraelio sveikatos ministerijos: Kokybės sertifikatai

Kompanija UAB PLATINEX yra oficalus Mon Platin Izraelio kosmetikos su Negyvosios Jūros mineralais atstovas Lietuvoje.