Menu
Your Cart

Negyvoji Jūra

Negyvoji jūra — turtingiausias mineralų ir mikroelementų, esančių jos vandenyje ir purve, šaltinis.  Ji savyje turi virš 45.000 milijonų tonų įvairių druskų, kurios prisotintos mineralais – dažniausiai vadinamais Negyvosios Jūros mineralais

Mineralų kiekis Negyvojoje Jūroje yra ženkliai didesnis nei kituose vandens telkiniuose. Negyvojoje jūroje esti 26 unikalūs mineralai (visi jie naudojimi Mon Platin kosmetikos gamyboje), o 12-os iš jų nerasime jokiame kitame vandens telkinyje.

Negyvosios jūros vanduo efektyviai padeda gydant alergijas, psoriazę, egzemą, inkštirus. Jis taip pat padeda stiprinti kraujotaką ir pagerina medžiagų apykaitą. Ramina nervų sistemą, valo odą, gerina jos išvaizdą, padeda gydant slogą ir anginą.

Mineralinis Negyvosios jūros purvas gydo žaizdas, stiprina plaukų šaknis, šalina seborėją ir pleiskanas. Po purvo aplikacijos išsilygina raukšlelės, odos senėjimo procesas sulėtėja. Pastebėtas purvo gydomasis poveikis esant migrenai ir kitiems galvos skausmams

Negyvoji jūra pasižymi biometalų ir mikroelementų gausa: manganas, geležis, kobaltas, varis, cinkas, molibdenas, jodas, magnis, kalis, natris, azotas, fosforas, siera, chloras, kalcis, selenas, chromas ir dar daugiau mineralų randama šioje jūroje.

Negyvosios Jūros mineralai  unikalūs, nes stimuliuoja ir balansuoja visus biocheminius procesus:

Kalis ir natris - pripildo energijos, skatina ląstelinį judėjimą tarp membranų.

Magnis - skatina medžiagų apykaitą, aktyvina enzimus.

Bromidas - gydo ir šalina odos trūkumus - dėmės, šerpetojančios, sausėjančios sritys - dehidratacinis poveikis.

Chloras - balansinis jonas, kuris subalansuoja visų kūnui reikalingų mineralų veiklą.

Kalcis - stiprina ląsteles, suteikia odai elastingumo.

Jodas - skatina medžiagų apykaitos procesus ląstelėse.

Manganas - mikrostimuliacija, mikrocirkuliacija, veikia kraujo procesus.

Siera - valiklis, dezinfektorius.

Geležis - padeda pernešti didesnį kiekį deguonies ir aprūpina audinius deguonimi.

Mineralai keičia osmosinį slėgį ir dėl to pasižymi detoksikaciniu poveikiu. Valo, reguliuoja prakaito ir riebalų liaukas bei jų darbą, atkemša ir išvalo poras, balansuoja visus biocheminius procesus, kad odos ląstelė taptų atsparesnė kenksmingiems išorės poveikiams.