Menu
Your Cart

DĖMĖSIO! Mes persikraustėm – mus rasite adresu: Fabijoniškių g. 5C-1022, Vilnius, LT-06335.

Kaukės

Kaukės
Veiksminga kaukė su Negyvosios jūros mineralais ir unikaliu drėkinamuoju kompleksu. Stabdomas odos senėjimo procesas, drėkina, atgaivina odą, ji tampa švelni ir sveikai atrodanti. Sukurta visų tipų odai. Instrukcija: kartą per savaitę tepti ant švarios veido ir kaklo odos (vengti akių srities). Pali..
15.00€
Be PVM:12.39€
Mon Platin auksinės linijos intensyvi veido kaukė su Negyvosios Jūros purvu ir  ypatingai didele aktyvių Negyvosios Jūros mineralų koncentracija. Suteikia nuoseklų odos valymą, subalansuoja drėgmės lygį, stabdo natūralų odos senėjimo procesą ir raukšlių atsiradimą. Produktas yra su aukso komple..
42.00€
Be PVM:34.71€
Mon Platiin auksinės linijos valomoji kaukė giluminiam veido valymui ir negyvų odos ląstelių pašalinimui. Sudėtyje yra ypatingos kapsulės,  ištirpstančios tik užtepus kaukę ant veido ir tuo pačiu išlaisvinančios vitaminus A ir E bei Negyvosios Jūros mineralus tiesiai ant veido. Taip pat yra ir ..
33.00€
Be PVM:27.27€
Intensyviai drėkinanti kaukė, specialiai sukurta siekiant pagerinti veido odos išvaizdą. Sudėtyje yra Gold Complex mikro kapsulių, susidedančių iš MP gold 2035, hialurono rūgšties, perlų miltelių pavidalo, 24 karatų koloidinio aukso, vitaminų, bolivinių balandų baltymų ir granatų ekstraktu. Užte..
30.50€ 61.00€
Be PVM:25.21€
Mon Platin valomoji kaukė – šveitiklis su dideliu Negyvosios jūros mineralų kiekiu, kurie ypatingai efektyviai valo veidą. Veiksmingai šalina negyvąsias odos ląsteles, skatina molekulinę veiklą, sutraukia poras, oda tampa lygi ir švytinti. Sudėtyje yra augalų ekstraktų ir Negyvosios jūros mineral..
15.00€
Be PVM:12.40€
Mon Platin 2 viename: kaukė ir šveitiklis - giliai išvalo veido odą ir poras, pašalina negyvąsias odos ląsteles bei pamaitina odą. Su unikaliomis vitaminų kapsulėmis, kurios ištirpsta užtepus kaukę ant odos ir išlaisvinami vitaminai A, E bei mineralinės medžiagos, pamaitinančiais..
20.00€ 40.00€
Be PVM:16.53€
Mon Platin veido purvo kaukė, tinkanti visų tipų odai, su dideliu kiekiu Negyvosios jūros mineralų. Pagaminta iš natūralaus purvo. Švariai nuvalo odą, subalansuoja odos riebumą bei sutraukia poras. Suteikia gaivumo pojūtį. Stabdo odos senėjimą bei mažina raukšlių atsiradimą. Naudojimas: tepti vie..
15.00€
Be PVM:12.40€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)