Menu
Your Cart

Brandžiai veido odai

Brandžiai veido odai
Modernus maitinimasis Mon Platin Negyvosios jūros mineralų kremas intensyviai brandžios odos priežiūrai vakare ir naktį. Kremo sudėtyje yra odos priežiūros komplekso su hialurono rūgštimi, Negyvosios jūros mineralais, alyvuogių aliejumi, žaliosios arbatos, ramunėlių bei aloe vera ekstraktais. Kremas..
18.00€
Be PVM:14.88€
Šis serumas efektyviai maskuoja ir lygina mimikos bei smulkiąsias raukšleles aplink akis ir lūpas. Palietus aplikatoriaus trikampiu antgaliu iš karto vėsinama subtili oda aplink akis. Mažėja patinimas, juodi ratilai ir mimikos raukšlės, dažniausiai susiformuojančios per tam tikrą laiką. Tai puikus k..
19.00€
Be PVM:15.70€
Inovatyvus ir intensyvus Mon Platin Negyvosios Jūros mineralų kremas. Efektyviai apsaugo ploną ir delikačią odą nuo žalingų saulės spindulių. Kremo sudėtyje yra veido odos priežiūros kompleksas su hialurono rūgštimi, kolagenu, alyvuogių aliejumi, avokado aliejumi taip pat žaliosios arbatos ekstraktu..
20.00€
Be PVM:16.53€
Efektyviai drėkinantis Mon Platin kremas nuo raukšlių su juodųjų ikrų ekstraktu, kuriame optimaliai subalansuoti didelės koncentracijos aliejai ir proteinai. Su mineralinėmis druskomis, vitaminais, pieno lipidais, angliavandenių kompleksu ir amino rūgštimis, su SPF15 saulės filtrais. Kremas saug..
44.00€
Be PVM:36.36€
Dėmesio! Produkto galiojimas iki 2023/03, atidarius produktą sunaudoti per 6 men.Ypatingas Mon Platin kremas specialiai sukurtas jautriai odai aplink akis ir dekolte zonai. Oda tampa gaivesnė ir švelnesnė, sulėtėja raukšlių atsiradimas bei mažėja smulkių raukšlelių. Į sudėtį įeina unikalios kapsulės..
54.99€
Be PVM:45.45€
Inovatyvus  kremas su SPF15 brandžiai veido odai ir kaklui, apsaugo odą nuo žalingų saulės spindulių dienos metu. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, kolageno, alyvuogių bei avokado aliejaus, taip pat žaliosios arbatos, ramunėlių bei aloe vera ekstraktų,. Naudojant kremą sumažinamos odos nuovarg..
20.00€
Be PVM:16.53€
Maitinamasis naktinis kremas su juodaisiais ikrais 50ml
Prekės nėra
Galiojimas iki 2023/12, atidarius sunaudoti per 6mėn.Mon Platin maitinamasis naktinis kremas su juodaisiais ikrais, natūralias augalų ekstraktais ir Negyvosios jūros mineralais. Sudėtyje esantys subalansuoti didelės koncentracijos baltymai, druskos, mineralai, vitaminai A, B1, B2, B12, magnis, selen..
47.99€
Be PVM:39.66€
Maitinamasis naktinis kremas su juodaisiais ikrais brandžiai odai, 50ml
Prekės nėra
Modernus maitinimasis Mon Platin kremas su juodųjų ikrų ekstraktu intensyviai odos priežiūrai vakare ir naktį. Kremo sudėtyje yra odos priežiūros kompleksas su hialurono rūgštimi, Negyvosios Jūros mineralais, alygvuogių aliejumi, žaliosios arbatos, ramunėlių bei aloe vera ekstraktais. Unikalūs kompo..
44.00€
Be PVM:36.36€
Mon Platin auksinės linijos atstatomasis naktinis kremas su augaliniais ekstraktais ir Negyvosios Jūros mineralais. Sudėtyje gausu juodųjų ikrų ekstrakto su optimaliu didelės koncentracijos proteinų balansu, vitamino C ir amino rūgščių. Kremas gaivina ir praturtina veido odą, atstato drėgmės pusiaus..
50.00€
Be PVM:41.32€
Naktinis brandžios odos paakių ir kaklo kremas, 50ml
Prekės nėra
Nuolaida -40% Galioja iki 2024/03/41 Atidarius sunaudoti per 9 mėn. !!!!Inovatyvus Mon Platin Negyvosios Jūros mineralų kremas jautriai ir delikačiai odai aplink akis ir kaklui skirtas intensyviai brandžios odos priežiūrai vakare ir naktį. Kremo sudėtyje yra veido odos priežiūros kompleksas su hialu..
18.00€
Be PVM:14.88€
Inovatyvus Mon Platin Negyvosios Jūros mineralų veido kremas nuo raukšlių vakarui ir nakčiai mažinantis mimikos raukšles ir pagerinantis brandžios odos spalvą. Kremo sudėtyje yra veido odos priežiūros kompleksas su hialurono rūgštimi, kolagenu, alyvuogių aliejumi, avokado aliejumi taip pat žaliosios..
18.00€
Be PVM:14.88€
Inovatyvus  kremas su SPF15, efektyviai apsaugantis nuo žalingų saulės spindulių. Su hialuronu rūgštimi, kolagenu, alyvuogių, avokado aliejumi taip pat žaliosios arbatos ekstraktu. Lengvai ir efektyviai absorbuojami į epidermio sluoksnį ir sumažina nuovargio ir senėjimo žymes. Kremas greitai ir..
20.00€
Be PVM:16.53€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)