Menu
Your Cart

Tonikai

Tonikai
Mon Platin švelnus tonikas, skirtas nuraminti, sušvelninti ir drėkinti odą. Jis stangrina bei maitina odą, kartu valo, sutraukia poras, normalizuoja drėgmę bei suteikia odai naturalią išvaizdą. Sudėtyje yra valomojo ramunėlių aliejaus, augalų esencijos bei Negyvosios jūros mineralų.Naudojimas: ..
11.00€
Be PVM:9.09€
Valomasis normalios ir sausos odos tonikas, 200ml
Prekės nėra
Mon Platin auksinės linijos bealkoholis valomasis tonikas normaliai ir sausai odai, praturtintas juodųjų ikrų ekstraktu, turinčiu optimalų aliejų balansą ir didelę proteinų bei mineralinių druskų (ypač  fosforo ar potasio) koncentraciją. Sudėtyje taip pat yra naujausias visame pasaulyje grožio ..
19.00€
Be PVM:15.70€
Tonikas be alkoholio, su optimaliai subalansuotu Juodųjų ikrų ekstraktu, turinčiu didelės koncentracijos aliejų ir proteinų, su Negyvosios jūros mineralais, granatais ir koncentruotu alavijumi odai nuraminti. Unikalūs ingredientai užriktina odai švelnu, bet kruopštų valymą, gaivina ir ivalius sutrau..
17.00€
Be PVM:14.05€
Mon Platin Negyvosios Jūros kosmetikos valomasis tonikas su alavijumi ir Negyvosios jūros mineralais.Tonikas be alkoholio, skirtas normaliai ir sausai odai. Minkština, ramina, stangrina ir švelnina odą, suteikia jai gaivumo ir energijos. Naudojimas : šiek tiek sudrėkinti vatos gabalėlį ton..
11.00€
Be PVM:9.09€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)