Menu
Your Cart

DĖMĖSIO! Mes persikraustėm – mus rasite adresu: Fabijoniškių g. 5C-1022, Vilnius, LT-06335.

Tonikai

Tonikai
Mon Platin mineralinis valomasis veido tonikas su juodaisiais ikrais normaliai ir sausai odai, be alkoholio, su optimaliai subalansuotu Juodųjų ikrų ekstraktu, turinčiu didelę koncentraciją aliejų ir proteinų, kartu su vitaminais A, E ir mineralais iš Negyvosios jūros gelmių, granatų, citrusinių..
17.00€
Be PVM:14.05€
Mon Platin auksinės linijos bealkoholis valomasis tonikas normaliai ir sausai odai, praturtintas juodųjų ikrų ekstraktu, turinčiu optimalų aliejų balansą ir didelę proteinų bei mineralinių druskų (ypač  fosforo ar potasio) koncentraciją. Sudėtyje taip pat yra naujausias visame pasaulyje grožio ..
13.30€ 19.00€
Be PVM:10.99€
Mon Platin  Negyvosios Jūros kosmetikos valomasis tonikas veidui tinka normaliai ir riebiai odai. Toniko sudėtyje nėra alkoholio, todėl nedžiovina odos ir neplečia paviršinių kraujagyslių. Priemonė švelniai valo, ramina, švelnina ir drėkina odą. Tonikas stangrina, sutraukia poras, suteikia odai..
11.00€
Be PVM:9.09€
Normalios ir riebios odos valomasis tonikas skirtas baigiamajai veido odos valymo procedūrai. Kruopščiai nuvaloma oda, sumažėja riebus blizgesys, lieka matinis atspalvis. Oda paruošiama užtepti kremą. Sudėtyje yra Gold Complex mikro kapsulių, kurias sudaro mp gold 2035, hialurono rūgšties, perlų..
13.30€ 19.00€
Be PVM:10.99€
Mon Platin Negyvosios Jūros kosmetikos valomasis tonikas su alavijumi tinka normaliai ir sausai odai. Drėkina, maitina, švelnina, ramina, stangrina ir suteikia odai gyvybingumo pojūtį. Su saulės spindulių filtrais. Toniko sudėtyje nėra alkoholio, todėl jis nedžiovina odos&nb..
11.00€
Be PVM:9.09€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)