Menu
Your Cart

Žmonės apie Mon Platin

20 rugp. Nijolė Pareigytė Rukaitienė rekomenduoja
0 363
Merginos, tobulas MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros rinkinukas mano plaukams , o gal ir Jūsų!!!Esu be galo patenkinta šių priemonių poveikiu, tad drąsiai rekomenduoju visoms merginoms, kurios vargsta su plaukų priežiūra ! Mano plaukai po vasaros išsausėjo, tad mano atradimas apsauginis atstat..
20 rugp. Liepos Norkevičienės atradimas
0 373
Tobulas atradimas mano karščio ir dažymo pažeistiems plaukams!MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros linija!!! Jau po pirmo panaudojimo plaukai tapo švelnūs ir glotnūs, lengvai išsišukuoja ir nesivelia!!! Plaukai spindi, o plaukų kvapas, panaudojus priemones - nuostabus! Esu be galo patenkinta šių..
20 rugp. Katažina Zvonkuvienė rekomenduoja
0 266
Nerealus atradimas mano ilgiems plaukams!  MON PLATIN Professional plaukų priežiūros liniją!!! Nuostabus šampūnas ir kaukytė mano plonučiams plaukams. Ir šios vasaros atradimas apsauginis purškiklis su juodaisiais ikrais ir šilko proteinais. Nuostabiai kvepiantys ir žvilgantys plaukai Taip pat Mon P..
20 rugp. Ingrida Martinkėnaitė rekomenduoja
0 240
MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros linija tiesiog tobula mano plaukams!!! Išbandžius šias priemones pajaučiau efektą po pirmo karto, plaukai tapo švelnūs ir glotnūs, lengvai išsišukuoja ir kvapas labai malonus! O serumas tiesiog nuostabus!Esu be galo patenkinta šių priemonių poveikiu, tad drąs..
20 rugp. Natalija  Bunkė išbandė Mon Platin Professional plaukų priežiūros priemones
0 248
Tobulas MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros rinkinukas mano plaukams!!!Esu be galo patenkinta šių priemonių poveikiu, tad drąsiai rekomenduoju visoms merginoms, kurios vargsta su plaukų priežiūra! Mano plaukai ploni ir lūžinėja, tad juos reikia ypač kruopščiai prižiūrėti. Nuostabus “Volumizer” ..
20 rugp. Karina Krysko Skambinė išbandė Mon Platin Professioanl Volumizer linijos plaukų priežiūros priemones
0 260
Labai labai patiko MON PLATIN Profesional “Volumizer” linijos plaukų priežiūros rinkinys mano plaukams!!!Esu be galo patenkinta šių priemonių poveikiu, mano plaukams reikia apimties, kad jie nebūtų prigludę prie galvos, tad tad šios priemonės kaip tik tai ko man reikia. Nuostabus “Volumizer” šampūna..
20 rugp. Goda Alijeva išbandė Mon Platin Professional plaukų priežiūros priemones
0 327
Tobula terapija mano plaukams su juodaisiais ikrais ! MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros linija!!! Išbandžius šias priemones pajaučiau efektą po pirmo karto, plaukai tapo švelnūs ir glotnūs, lengvai išsišukuoja ir kvapas labai malonus! Esu be galo patenkinta šių priemonių poveikiu, tad drąsiai..
20 rugp. Simona Nainė rekomenduoja
0 244
Simona Nainė rekomenduoja:"Esu labai patenkinta išbandžius MON PLATIN Professional plaukų priežiūros liniją Nuostabus šampūnas, kaukė ir tobulas aliejus. Kaukes pabandžiau kelių rūšių abi tobulos. Nuostabiai kvepiantys ir žvilgantys plaukai, kurie tapo paklusnesni, o tai man labai svarbu, nes reikia..
20 rugp. Skaistė Steikūnaitė išbandė Mon Platin Professional Thermo Builder plaukų atstatymo procedūrą
0 235
Skaistei Steikūnaitei buvo atlikta kompanijos Mon Platin plaukų SPA – karštoji revoliucija – Termo builder!Unikalus produktas, skirtas atstatyti ir atgaivinti plaukus. Termo builder lengvai absorbuojasi į plaukus, stiprina juos džiovinant fenu bei suteikia apimties, speciali molekulinė formulė sutvi..
20 rugp. Gabrielė Martirosianaitė išbandė Juodųjų Ikrų linijos produktus kūno odos priežiūrai: kūno jogurtą su makadamija ir vitaminų kapsulėmis bei kūno šveitiklį su orchidėjomis
0 606
Apie Mis karūną, dailias kūno linijas ir aksominės odos priežiūrą, kalbamės su „Mis Lietuva“ ir garsiu modeliu Gabriele Martirosianaite.-Ar lengva nešioti Mis Lietuvos titulą?Jis nėra sunkus, bet verčiantis pasitempti, apgalvoti savo žingsnius ir žodžius. Dažnai išgirstu klausimą, ar pasikeičiau, ka..
20 rugp. Eglė Skrolytė išbandė Juodųjų Ikrų linijos plaukų priežiūros priemones
0 452
Pabandžius šampūną sausiems plaukams su juodaisiais ikrais, pačiai buvo ir keista, ir labai malonu, kad jau po pirmo plovimo plaukai šį šampūną tiesiog “įsimylėjo”...Kas yra graži moteris? Kiekviena atsakysime skirtingai, bet ar nors viena iš mūsų paneigtų – kad plaukai yra galingas moters grožio gi..
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)