Menu
Your Cart

Brandžiai veido odai

Brandžiai veido odai
Prekės ženklas: Mon Platin
Šis serumas efektyviai maskuoja ir lygina mimikos bei smulkiąsias raukšleles aplink akis ir lūpas. Palietus aplikatoriaus trikampiu antgaliu iš karto vėsinama subtili oda aplink akis. Mažėja patinimas, juodi ratilai ir mimikos raukšlės, dažniausiai susiformuojančios per tam tikrą laiką. Tai puikus k..
19.00€
Be PVM:15.70€
Prekės ženklas: Mon Platin
Inovatyvus Mon Platin kremas nuo raukšlių su SPF15 ir juodųjų ikrų esktraktu brandžiai veido odai ir kaklui, apsaugo odą nuo žalingų saulės spindulių dienos metu. Sudėtyje yra hialurono rūgšties, kolageo, alyvuogių bei avokado aliejaus, taip pat žaliosios arbatos, ramunėlių bei aloe vera ekstraktų, ..
44.00€
Be PVM:36.36€
Prekės ženklas: Mon Platin
Inovatyvus Mon Platin kremas su SPF 15 ir juodųjų ikrų ekstraktu plonai ir delikačiai odai aplink akis ir kaklą, efetkyviai apsaugo odą nuo žalingų saulės spindulių. Kremo sudėtyje yra veido odos priežiūros kompleksas su hialurono rūgštimi, kolagenu, alyvuogių aliejumi, avokado aliejumi  taip p..
44.00€ 55.00€
Be PVM:36.36€
Prekės ženklas: Mon Platin
Inovatyvus ir  intensyvus Mon Platin dieninis kremas su juodųjų ikrų ekstraktu efektyviai apsaugo ploną  ir delikačią brandžią odą nuo žalingų spindulių. Kremo sudėtyje yra veido odos priežiūros kompleksas su hialurono rūgštimi, kolagenu, alyvuogių aliejumi, avokado aliejumi  taip pat..
25.99€ 37.99€
Be PVM:21.48€
Prekės ženklas: Mon Platin
Modernus maitinimasis Mon Platin kremas su juodųjų ikrų ekstraktu intensyviai odos priežiūrai vakare ir naktį. Kremo sudėtyje yra odos priežiūros kompleksas su hialurono rūgštimi, Negyvosios Jūros mineralais, alygvuogių aliejumi, žaliosios arbatos, ramunėlių bei aloe vera ekstraktais, kurie kruopšči..
29.92€ 44.00€
Be PVM:24.72€
Prekės ženklas: Mon Platin
Inovatyvus Mon Platin veido kremas su juodųjų ikrų ekstraktu nuo raukšlių vakarui ir nakčiai mažinantis mimikos raukšles ir pagerinantis brandžios odos spalvą. Kremo sudėtyje yra veido odos priežiūros kompleksas su hialurono rūgštimi, kolagenu, alyvuogių aliejumi, avokado aliejumi  taip pat žal..
33.00€ 44.00€
Be PVM:27.27€
Naktinis brandžios odos paakių ir kaklo kremas su juodaisiais ikrais, 50ml
Prekės nėra
Prekės ženklas: Mon Platin
Inovatyvus Mon Platin kremas su juodųjų ikrų ekstraktu jautriai ir delikačiai odai aplink akis ir kaklui skirtas intesyviai brandžios odos priežiūrai vakare ir naktį. Kremo sudėtyje yra veido odos priežiūros kompleksas su hialurono rūgštimi, kolagenu, alyvuogių aliejumi, avokado aliejumi  taip ..
55.00€
Be PVM:45.45€
Prekės ženklas: Mon Platin
Lengvos tekstūros emulsija smulkioms raukšlelėms, išsiplėtusioms poroms paslėpti, t.p. kaip makiažo ir šešėlių pagrindas. Su kolageno kompleksu ir hialurono rūgštimi, todėl lengvai susigeria į odą. Ji lygi, maloni ir vinalytė. Dėl aktyviųjų medžiagų derinio su intensyviais antioksidantais vit. E ir ..
19.00€
Be PVM:15.70€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)