Menu
Your Cart

Anti Break apsauga ir atstatymas balinant, dažant, tiesinant, garbanojant plaukus 100ml

Anti Break apsauga ir atstatymas balinant, dažant, tiesinant, garbanojant plaukus 100ml
Anti Break apsauga ir atstatymas balinant, dažant, tiesinant, garbanojant plaukus 100ml
Anti Break apsauga ir atstatymas balinant, dažant, tiesinant, garbanojant plaukus 100ml
Anti Break apsauga ir atstatymas balinant, dažant, tiesinant, garbanojant plaukus 100ml
Anti Break apsauga ir atstatymas balinant, dažant, tiesinant, garbanojant plaukus 100ml
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Atsargos: Sandėlyje
  • Modelis: MP612
  • Svoris: 0.50kg

Produktas parduodamas tik plaukų meistrėms/kirpėjoms ir norint įsigyti kviečiame susisiekti:  skambinti telefonu (8674 77300) arba rašyti info@monplatin.lt .

Mon Platin Professional Anti -Break priemonė - novatoriškas Mon Platin Israel laboratorijų išradimas su unikaliu natūralių komponentų kompleksu, kartu su revoliucine patentuota technologiija iš Šveicarijos laboratorijų. 

Priemonė turi  niosomalinę laidumo sistemą,  kurios dėka atstatomi disulfidiniai ryšiai prarasti cheminio poveikio plaukams metu. Tai stiprina plauko šerdį ir struktūrą bei saugo plaukus nuo dažymo, balinimo ir cheminio poveikio metu padaromos žalos plauko šerdžiai bei jo struktūrai. Su anti-break plaukas nebelūžta, neskilinėja, sustiprėja iš vidaus, anti-break unikalūs komponentai tampa plauko šerdies dalimi. 

Anti-break yra revoliucinis proveržis plaukų balinime milteliais, dažyme ultra šviesiomis spalvomis bei dažyme sruogelėmis ir cheminiame tiesinime bei garbanojime, kadangi jis padeda išlaikyti ir atstatyti prieš tai pažeistą plaukų struktūrą net ir ypatingai silpniems, pažeistiems plaukams. 

Su anti-break galime drąsiai daryti cheminį poveikį plaukams nepažeidžiant plauko šerdies ir jo struktūros ir atstatyti jau pažeistą plauką. Anti-break apsauga yra molekuliniame lygmenyje suderinama su kitais Mon Platin Professional cheminiais produktais (balinimo milteliais, dažais ir plaukų Japoniško tiesinimo bei garbanojimo priemonėmis). 

Naudojant Anti-break kartu su su šiais produktais gaunamas sinerginis efektas ir dar geresni rezultatai tuo pačiu išlaikant plaukų sveikumą, šilko švelnumą bei nepaprastai išpuoselėtų plaukų jausmą.

Naudojimo Instrukcijos kartu su Mon Platin Professional baltais/mėlynais plaukų balinimo milteliais:

Įmaišyti apsaugą nuo lūžinėjimo į balinimo miltelius santykiu 10:2 (kiekvienam 100 g balinimo miltelių gramų įpilti 20 ml apsaugos nuo lūžinėjimo), taip pat įpilti reikalingą kiekį oksidanto kremo. Viską gerai išmaišyti, kad susiformuotų tinkamos konsistensijos emulsija. Paskleisti ant plaukų (plaukų spalvos sodrinimui, šviesinimui ar plaukų apsaugai). Galiausiai plaukus gerai išplauti su šampūnu. Rekomenduojama procedūrą užbaigti naudojant  Mon Platin Professional kaukę plaukams su Juodaisiais Ikrais. Su apsauga nuo lūžinėjimo Jūs pasieksite puikių rezultatų neprailginant plaukų dažymo bei balinimo priemonių instrukcijose nurodyto laiko.

Naudojimo Instrukcijos kartu su Mon Platin Professional plaukų šviesinimo dažais

Įmaišyti apsaugą nuo lūžinėjimo į plaukų dažymo kremą santykiu 10:1,5 (kiekvienam 100ml dažymo kremo įpilti 15ml apsaugos nuo lūžinėjimo). Oksidanto kremą įmaišyti santykiu 1:2 (kiekvienam 100 gramų dažymo kremo įpilti 200 gramų oksidanto). Gerai viską išmaišyti, kad susidarytų reikiamos konsistencijos emulsija ir paskleisti ant plaukų. Galiausiai plaukus gerai išplauti šampūnu. Rekomenduojama procedūrą užbaigti naudojant  Mon Platin Professional kaukę plaukams su Juodaisiais Ikrais. Su apsauga nuo lūžinėjimo Jūs pasieksite puikių rezultatų neprailginant plaukų dažymo bei balinimo priemonių instrukcijose nurodyto laiko.

Naudojimo instrukcijos kartu su Mon Platin Professional plaukų dažais

Įmaišyti apsaugą nuo lūžinėjimo į plaukų dažymo kremą santykiu 10:1  (kiekvienam 100ml dažymo kremo įpilti 10ml apsaugos nuo lūžinėjimo). Tuomet įmaišyti reikiamą kiekį oksidanto kremo. Viską gerai išmaišyti, kad susidarytų tinkamos konsistencijos emulsija ir paskleisti viską ant plaukų. Galiausiai gerai išplauti plaukus šampūnu. Rekomenduojama procedūrą užbaigti naudojant  Mon Platin Professional kaukę plaukams su Juodaisiais Ikrais. Su apsauga nuo lūžinėjimo Jūs pasieksite puikių rezultatų neprailginant plaukų dažymo bei balinimo priemonių instrukcijose nurodyto laiko.

Naudojimo instrukcijos kartu su Mon Platin Professional Juodųjų ikrų ir šilko kauke (Atstatomoji procedūra)

Apsaugą nuo lūžinėjimo (25ml) sumaišyti su juodųjų ikrų kauke (parenkama priklausomai nuo plaukų tipo, 50ml) kartu su 3% oksidantu (5ml). Viską geai išmaišyti iki vienalytės masės ir užtepus ant plaukų laikyti 15 minučių. Tuomet dar pašildyti 10 minučių su standartiniu arba stacionariu plaukų džiovintuvu (pvz. climazone). Nuskalauti drungnu vandeniu (jokiu būdu ne karštu). 

Įspėjimas:

Vengti kontakto su akimis. Jei priemonė patekto į akis - praplauti akis su drungnu vandeniu. Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti jei yra alergija kažkuriam iš produkto sudėties komponentų. Naudoti išskirtinai tik vadovaujantis produkto naudojimo instrukcijomis ir tik tam tikslui. Nepraryti. Naudoti pirštines. Priemonės naudojimo saugumas kartu su keramikiniu plaukų tiesintoju ar panašiais produktais nebuvo ištirtas. Vengti tiesioginių saulės spindulių. Priemonę laikyti vesioje vietoje, atokiau nuo ugnies ar karščio.

Vadovautis priemonės naudojimo instrukcijomis. Tik profesionaliam naudojimui. Tik išoriniam naudojimui.

Ingredientai:

Water (Aqua), Sodium Laneth-40 Meleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Ethanolamine, Pvp, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Morinda Citrifolia Extract, Quercetin Caprylate, Hazel (Corylus Americana) Seed Oil, Aspartic Acid, PCA, Arginine, Apricot Kernel Oil Peg-6-Esters, Polyglyceryl-10 Dipalmitate, Valine, Serine, Glycine, Dicetyl Phosphate, Histidine, Alanine, Sorbitan Oleate, Ethylhexylglycerin, Phenylalanine, Theonine, Proline, Isoleucine, Blue 1 (CI42090). 

Geriausia naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.

Atidarius sunaudoti per 9 mėn.

Gamintojas: A.Meshi Cosmetic Industries Ltd

Kilmės šalis: Izraelis

Atstovas Lietuvoje: UAB PLATINEX, Fabijoniškių g. 5C-1022, Vilnius, www.monplatin.lt

Atsakingas asmuo EU: COSMETRADE, S.L., Avda Sudafrica, 110, 11408 Jerez de la Frontera, Spain.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Plaukai
Plaukų tipasTik meistrėms/kirpėjoms