Menu
Your Cart

Žmonės apie Mon Platin

Nijolė Pareigytė Rukaitienė rekomenduoja:

"Merginos, tobulas MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros rinkinukas mano plaukams, o gal ir Jūsų!!! Esu be galo patenkinta šių priemonių poveikiu, tad drąsiai rekomenduoju visoms merginoms, kurios vargsta su plaukų priežiūra"

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2KRAM45

 

 

 Liepos Norkevičienės atradimas:

"Tobulas atradimas mano karščio ir dažymo pažeistiems plaukams! MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros linija!!! Jau po pirmo panaudojimo plaukai tapo švelnūs ir glotnūs, lengvai išsišukuoja ir nesivelia!!! 

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2CM2wER

 

 

 Katažina Zvonkuvienė rekomenduoja:

"Nuostabus šampūnas ir kaukytė mano plonučiams plaukams. Ir šios vasaros atradimas apsauginis purškiklis su juodaisiais ikrais ir šilko proteinais. Nuostabiai kvepiantys ir žvilgantys plaukai!"

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2LI4o44

 

 

 Ingrida Martinkėnaitė rekomenduoja:

"MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros linija tiesiog tobula mano plaukams!!! Išbandžius šias priemones pajaučiau efektą po pirmo karto, plaukai tapo švelnūs ir glotnūs, lengvai išsišukuoja ir kvapas labai malonus! O serumas tiesiog nuostabus!"

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2TidOWw

 

 

 Natalija  Bunkė išbandė Mon Platin Professional plaukų priežiūros priemones:

"Tobulas MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros rinkinukas mano plaukams!!! Esu be galo patenkinta šių priemonių poveikiu, tad drąsiai rekomenduoju visoms merginoms, kurios vargsta su plaukų priežiūra!"

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2s2DkUh

 

 

 

 Karina Krysko Skambinė išbandė Mon Platin Professioanl Volumizer linijos plaukų priežiūros priemones:

"Labai labai patiko MON PLATIN Profesional “Volumizer” linijos plaukų priežiūros rinkinys mano plaukams!!! Esu be galo patenkinta šių priemonių poveikiu, mano plaukams reikia apimties, kad jie nebūtų prigludę prie galvos, tad tad šios priemonės kaip tik tai ko man reikia. "

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2Ed1kw7

 

 

 Goda Alijeva išbandė Mon Platin Professional plaukų priežiūros priemones:

"Tobula terapija mano plaukams su juodaisiais ikrais !MON PLATIN Profesional plaukų priežiūros linija!!! Išbandžius šias priemones pajaučiau efektą po pirmo karto, plaukai tapo švelnūs ir glotnūs, lengvai išsišukuoja ir kvapas labai malonus!"

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2QhQdDM

 

 

 Simona Nainė rekomenduoja:

"Esu labai patenkinta išbandžius MON PLATIN Professional plaukų priežiūros liniją! Nuostabus šampūnas, kaukė ir tobulas aliejus. "

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2RpUfi0

 

 

 Skaistė Steikūnaitė išbandė Mon Platin Professional Thermo Builder plaukų atstatymo procedūrą:

"Unikalus produktas, skirtas atstatyti ir atgaivinti plaukus. Termo builder lengvai absorbuojasi į plaukus, stiprina juos džiovinant fenu bei suteikia apimties"

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2R1MOOH

 

 

 

 

Gabrielė Martirosianaitė išbandė Juodųjų Ikrų linijos produktus kūno odos priežiūrai: kūno jogurtą su makadamija ir vitaminų kapsulėmis bei kūno šveitiklį su orchidėjomis:

"Šios priemonės mane labai sužavėjo, ne tik dėl savo malonaus kvapo, bet ir dėl nuostabaus poveikio mano odai. Šveitiklis puikiai nušveičia ir atnaujina odą, o jogurtas yra itin lengvos konsistencijos, tad greitai įsigeria ir oda tampa švelni lyg kūdikio. Esu itin patenkinta šiais produktais"

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2s5v8m5

 

 

 

 

 

 Eglė Skrolytė išbandė Juodųjų Ikrų linijos plaukų priežiūros priemones:

"Pabandžius šampūną sausiems plaukams su juodaisiais ikrais, pačiai buvo ir keista, ir labai malonu, kad jau po pirmo plovimo plaukai šį šampūną tiesiog “įsimylėjo”... "

Daugiau informacijos čia: http://bit.ly/2SsuACh